Energy Trnava
Drags Imun mydlo
prírodné glycerinové mydlo
 • hojenie a regenerácia kože
 • detoxikačný účinok na kožné ochorenia vírusového pôvodu
 • úľava od vyrážok a zápalových vredov
 • zmiernenie alergických reakcií

Drags Imun mydlo

Cena: 6.10€
Cena pre členov: 4.70€
Všetky produkty je možné objednať (aj na dobierku) na tel. čísle 0905 985 282 alebo mailom zlaticabuchova@gmail.com
Použitie mydla Drags Imun
Tento prípravok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky a jeho liečivé účinky nie sú schválené. Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.
Mydlo Drags Imun je prírodné glycerínové mydlo obsahujúce živicu zo stromu Croton lechleri, nazývanú Sangre de Drago („dračia krv“). Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Energetické pôsobenie mydla Drags Imun podľa princípov TČM (tradičnej čínskej medicíny) Mydlo Drags ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, žalúdka, troch žiaričov, tenkého a hrubého čreva.
 • urýchľuje regeneráciu, hojenie a obnovenie kože
 • dezinfekčne pôsobí na niektoré typy plesňových ochorení pokožky a na lézie vírusového pôvodu
 • osvedčuje sa u bradavíc a drobných bradavičnatých nádorčekov kože
 • zmierňuje zápaly kože, t.j. pôsobí na vyrážky a zápalové vriedky vo všetkých fázach ich vývoja
 • uplatní sa aj pri popáleninách 1. stupňa, t.j. sčervenaní, a pri ich konečnom hojení
 • zmierňuje reakcie po uštipnutí hmyzom a upokojuje alergické kožné reakcie
 • mydlo Drags Imun nie je vhodné na otvorené rany, ale akonáhle sa rany zacelia prvotným hojivým tkanivom, pomôže zrýchliť ich epitelizáciu a definitívne uzatvorenie
Zloženie Drags Imun mydla
Hlavnou účinnou látkou mydla Drags Imun je živica zo stromu Croton lechleri.
Rastlina pochádza z oblasti Latinskej Ameriky, kde má svoje pevné miesto v tradičnej medicíne. Dorastá do výšky 10–20 m a aj napriek svojej značnej výške nebýva kmeň stromu obvykle hrubší než 30 cm. Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávajú svetu tmavorubínovú živicu, ktorej penivosť spôsobujú saponíny. V Európe sa dračia krv objavila poprvýkrát okolo roku 1600. Upozornil na ňu španielsky jezuita, kronikár a prírodovedec, otec Barnabé Cobou, ktorý zdôraznil jej využitie predovšetkým medzi domorodými kmeňmi Mexika, Kolumbie, Ekvádoru a Peru. Vďaka svojim účinkom patrí Croton lechleri k jednej z najviac preskúmaných rastlín, ktoré pochádzajú z Južnej Ameriky. Už od šesťdesiatych rokov 20. storočia prebiehajú jej výskumy po celom svete a preukázané vlastnosti potvrdil celý rad vedeckých štúdií. Vo fytoterapii sa používa kôra, listy, vetvičky a najmä živica, ktorá sa získava zo stromov ešte pred východom slnka. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov, ďalej alkaloid taspín, tanín a ďalšie látky, ktoré zodpovedajú za jej výnimočné protizápalové a hojivé účinky.
copyright 2020, designed at Randal Group by desan